| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP Optane 280GB PCI Express 3D MLC | €747.01 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 280 GB |
| Interfeiss | PCI Express |
| Atmiņas tips | 3D MLC |
| Komponente | PC (dators) |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 x64, Windows 7 x64 |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | Ubuntu 15.04 |
| HP segments | Bizness |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 187,6 mm |
| Dziļums | 125,8 mm |
| Augstums | 21 mm |
| Svars | 140 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 85 °C |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® Optane™ | |