| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP Y7B60AA pooljuhtketas Half-Height/Half-Length (HH/HL) 256 GB PCI Express TLC | €422.24 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | Half-Height/Half-Length (HH/HL) |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| Interfeiss | PCI Express |
| Atmiņas tips | TLC |
| Komponente | PC (dators) |
| Savienojamie produkti | Z2 Mini G3 |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Zils, Metālisks |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 22 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| Svars | 113 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |