Ražotājs: Integral
Modelis: INSSD500GM280NM2
EAN: 5055288447349
Integral 500GB M2 SERIES M.2 2280 PCIE NVME SSD. SDD diskdziņa kapacitāte: 500 GB, SSD formas standarts: M.2, Lasīšanas ātrums: 3450 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 2400 MB/s, Komponente: PC / portatīvais dators
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 500 GB |
| Interfeiss | PCI Express 3.1 |
| Atmiņas tips | 3D TLC |
| NVMe | |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Lasīšanas ātrums | 3450 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 2400 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 188000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 156000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| TRIM atbalsts | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1500000 h |
| Aizsardzības īpašības | Triecienizturīgs |
| TBW vērtējums | 256 |
| Sertifikācija | CE, FCC |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Darbības spriegums | 3,3 V |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 2,822 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 2,97 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 1,056 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 22 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| Augstums | 2,25 mm |
| Svars | 10 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 115 mm |
| Iepakojuma dziļums | 132 mm |
| Iepakojuma augstums | 57 mm |
| Iepakojuma svars | 58 g |