Ražotājs: Intel
Modelis: SSDPF2NV153TZN1
EAN: 0675901908054
Intel D5 SSDPF2NV153TZN1. SDD diskdziņa kapacitāte: 15,4 TB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 7000 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 3200 MB/s, Komponente: Servera/darbstacijas
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Intel D5 SSDPF2NV153TZN1 pooljuhtketas 2.5" 15360 GB PCI Express 4.0 QLC 3D NAND NVMe | €2424.81 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 15,4 TB |
| Interfeiss | PCI Express 4.0 |
| Atmiņas tips | QLC 3D NAND |
| NVMe | Jā |
| NVMe versija | 1.3c |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Aparatūras šifrēšana | Jā |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Lasīšanas ātrums | 7000 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 3200 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 800000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša lasīšana (100% laidums) | 800000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (100% laidums) | 6100 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejaušs latentums - lasīšana (maks.) | 120 mikrosekunde |
| Nejaušs latentums - rakstīšana (maks.) | 160 mikrosekunde |
| Sekvenciāls latentums - lasīšana (maks.) | 32 mikrosekunde |
| Sekvenciāls latentums - rakstīšana (maks.) | 30 mikrosekunde |
| Nolasīšanas latentums | 111 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 160 mikrosekunde |
| PCI Express interfisa datu joslas | x4 |
| End-to-End Data Protection | Jā |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | Jā |
| SSD temperatūras novērošana | Jā |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | 5A992C |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | G162706L1 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 25 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 25 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 5 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 70 °C |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 1000 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 1000 G |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 15 mm |
| Papildus informācija | |
| Procesora tips | Intel SSD D5 |
| Iekšējās atmiņas tips | PCIe 4.0 x4, NVMe |
| Jaudas patēriņš (aktīvs) | 25 W |
| Secīgā lasīšana | 7000 MB/s |
| SSD izturības vērtējums | 10.78PBW(64K Random), 51.85PBW(64K Sequential) |
| Izlaides datums | Q2'21 |
| Secīgā rakstīšana | 3200 MB/s |
| Statuss | Launched |
| SSD šoks | 1000G,0.5ms |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® High Endurance Technology (HET) | Nē |
| Intel® Rapid Start Technology | Nē |
| Intel® Remote Secure Erase | Nē |
| Intel® Smart Response Technology | Nē |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |