| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Intel SSD 2TB AIC INTEL DC P3600 PCIe3.0 Single Pack 1/2 | €3025.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 2000 GB |
| Interfeiss | PCI Express 3.0 |
| Atmiņas tips | MLC |
| NVMe | |
| Drošības algoritma atbalstīts | Netiek atbalstīts |
| Lasīšanas ātrums | 2600 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 1700 MB/s |
| Nejauša lasīšana (100% laidums) | 450000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (100% laidums) | 56000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 20 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 20 mikrosekunde |
| Litogrāfija | 20 nm |
| PCI Express interfisa datu joslas | x4 |
| End-to-End Data Protection | |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | |
| SSD temperatūras novērošana | |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Servera atbalstītās operētājsistēmas | Windows Server 2008 R2 x64, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2 |
| Tirgus segments | Serveris |
| SSD paredzēts | Datu centrs |
| SSD ARK ID | 80995 |
| Sertifikācija | UL, CE, C-Tick, BSMI, KCC, Microsoft WHQL, VCCI |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Zaļš, Sudrabs |
| Iekšējs | |
| Procesors litogrāfija | 20 nm |
| Endurance rating | 10,95 petabaits (petabyte) |
| Secīgā rakstīšana | 1700 MB/s |
| Dzimšanas datums | Q2'14 |
| SSD šoks | 1000G/0.5msec |
| Izstrādājumu īsais vienotais resursu vietrādis (URL) | http://www.intel.com/content/dam/www/public/us/en/documents/product-briefs/intel-ssd-dc-family-for-pcie-brief.pdf |
| Izstrādājuma nosaukums | Intel SSD DC P3600 Series (2.0TB, 2.5in PCIe 3.0, 20nm, MLC) |
| Izlaides datums | Q2'14 |
| SSD izturības vērtējums | 10.95 PBW (JEDEC workload) |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (dīkstāvē) | 4W |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (aktīvs) | 25W (write), 10W (read) |
| SSD svars | 125gm g |
| Statuss | Discontinued |
| Secīgā lasīšana | 2600 MB/s |
| Diska ietilpība | 2000 GB |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| Izstrādājumu saime | Datu centra SSD |
| Izstrādājumu sērija | Intel DC P3600 |
| Izstrādājuma koda nosaukums | Fultondale |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 10 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 25 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 4 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -55 - 95 °C |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 1000 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 1000 G |
| Maksimālais miera stāvokļa augstums | 12192 m |
| Maksimālais darbības augstums | 3048 m |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 15 mm |
| Svars | 125 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® High Endurance Technology (HET) | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |