Ražotājs: Intel
Modelis: SSDPE2KX010T807
EAN: 0735858489041
Intel DC SSDPE2KX010T807. SDD diskdziņa kapacitāte: 1000 GB, SSD formas standarts: U.2, Lasīšanas ātrums: 2850 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 1100 MB/s, Komponente: Servera/darbstacijas
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | U.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1000 GB |
| Interfeiss | PCI Express 3.1 |
| Atmiņas tips | TLC 3D NAND |
| NVMe | |
| NVMe versija | 1.2 |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Lasīšanas ātrums | 2850 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 1100 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 465000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 70000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša lasīšana (100% laidums) | 465000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (100% laidums) | 70000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 77 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 18 mikrosekunde |
| PCI Express interfisa datu joslas | x4 |
| End-to-End Data Protection | |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | |
| SSD temperatūras novērošana | |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | 5A992C |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | G162706 |
| HP segments | Uzņēmums |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 10 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 10 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 5 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 70 °C |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 1000 G |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 15 mm |
| Svars | 131 g |
| Papildus informācija | |
| Iekšējās atmiņas tips | PCIe 3.1 x4, NVMe |
| Procesora tips | Intel SSD DC P4510 |
| SSD šoks | 1000G,0.5ms |
| Jaudas patēriņš (aktīvs) | 10 W |
| SSD izturības vērtējums | 1.92 PBW |
| Izlaides datums | Q3'17 |
| Statuss | Launched |
| Secīgā lasīšana | 2850 MB/s |
| Secīgā rakstīšana | 1100 MB/s |
| Izstrādājumu sērija | Intel® SSD DC P4510 Series |
| Izstrādājuma koda nosaukums | Cliffdale Refresh |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® Remote Secure Erase | |
| Intel® Rapid Start Technology | |
| Intel® Smart Response Technology | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |