| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Intel SSDPE2KX010T701 pooljuhtketas 2.5" 1000 GB PCI Express 3.0 TLC | €696.01 |
|
www.pc21.fr |
INTEL SOLID-STATE DRIVE DC P4500 SERIES | €721.92 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1000 GB |
| Interfeiss | PCI Express 3.0 |
| Atmiņas tips | TLC |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Nejauša lasīšana (100% laidums) | 294000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (100% laidums) | 32000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 80 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 29 mikrosekunde |
| PCI Express interfisa datu joslas | x4 |
| End-to-End Data Protection | |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | |
| SSD temperatūras novērošana | |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Tirgus segments | Serveris |
| SSD ARK ID | 99030 |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 8523510000 |
| Temperature monitoring and logging | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 35 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 35 °C |
| Trieciens darbības laikā / ārpus darbības laika | 1000 G/0.5 msec |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® Remote Secure Erase | |
| Intel® Rapid Start Technology | |
| Intel® High Endurance Technology (HET) | |
| Intel® Smart Response Technology version | 0,00 |
| Intel® Smart Response Technology | |
| Papildus informācija | |
| Remote Secure Erase (RSE) tehnoloģijas versija | 0,00 |
| Statuss | Launched |
| SSD svars | 131 g |
| SSD aparatūras šifrēšana | AES 256 bit |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (aktīvs) | Sequential Avg. 11W (Write), 9.6 W (Read) |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (dīkstāvē) | <5 W |
| SSD izturības vērtējums | 1.38 PBW |
| Izlaides datums | Q2'17 |
| Izstrādājumu īsais vienotais resursu vietrādis (URL) | http://www.intel.com/content/www/us/en/solid-state-drives/ssd-dc-p4500-brief.html |
| SSD šoks | 1000 G/0.5 msec |
| Diska ietilpība | 1000 GB |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| Secīgā lasīšana | 3200 MB/s |
| Secīgā rakstīšana | 600 MB/s |
| Intel Rapid Start Technology versija | 0,00 |
| Izstrādājumu saime | Datu centra SSD |
| Izstrādājumu sērija | Intel® SSD DC P4500 Series |
| Izstrādājuma koda nosaukums | Cliffdale |