Ražotājs: Intel
Modelis: SSDSC2KI128G801
EAN: 0735858361866
Intel SSDSC2KI128G801. SDD diskdziņa kapacitāte: 128 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 550 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 140 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s, Komponente: Servera/darbstacijas
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Intel SSD DC S3110 128GB 2.5in SATA **New Retail** | €142.13 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 128 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | 3D TLC |
| NVMe | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 550 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 140 MB/s |
| Nejauša lasīšana (100% laidums) | 55000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (100% laidums) | 1900 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 50 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 60 mikrosekunde |
| End-to-End Data Protection | |
| Pastiprinātas datu aizsardzības pret strāvas pārtraukumiem tehnoloģija | |
| SSD temperatūras novērošana | |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^16 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1600000 h |
| TBW vērtējums | 72 |
| Tirgus segments | Serveris |
| SSD paredzēts | Datu centrs |
| SSD ARK ID | 129322 |
| Temperature monitoring and logging | |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (aktīvs) | 2.3W |
| Pēdējās izmaiņas | 63903513 |
| SSD elektroenerģijas patēriņš (dīkstāvē) | 0.8W |
| Diska ietilpība | 128 GB |
| SSD šoks | 1,500G at 0.5ms |
| Izlaides datums | Q4'17 |
| SSD aparatūras šifrēšana | AES 256 bit |
| Statuss | Launched |
| Secīgā rakstīšana | 140 MB/s |
| Secīgā lasīšana | 550 MB/s |
| SSD izturības vērtējums | 72 |
| Remote Secure Erase (RSE) tehnoloģijas versija | 0,00 |
| Intel Rapid Start Technology versija | 1,00 |
| Izstrādājumu saime | Datu centra SSD |
| Izstrādājumu sērija | Intel® SSD DC S3110 Series |
| Izstrādājuma koda nosaukums | Liberty Harbor DC |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 2,3 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,8 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 70 °C |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 1500 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 1500 G |
| Trieciens darbības laikā / ārpus darbības laika | 1,500G at 0.5ms |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 7 mm |
| Zīmolam raksturīgas iezīmes | |
| Intel® High Endurance Technology (HET) | |
| Intel® Rapid Start Technology | |
| Intel® Remote Secure Erase | |
| Intel® Smart Response Technology | |
| Intel® Smart Response Technology version | 1,00 |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 8523510000 |