| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 256 GB SSD Solid State | €2066.47 |
|
www.pc21.fr |
Lenovo 45N8207 SSD diskdzinis 1.8" 256 GB SATA MLC | €2493.61 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 1.8" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256 GB |
| Interfeiss | SATA |
| Atmiņas tips | MLC |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 3 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 230 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 180 MB/s |
| Sertifikācija | CE, UL, CSA, TUV, BSMI, C-Tick |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Iekšējs | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 55 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 54 mm |
| Dziļums | 78 mm |
| Augstums | 5 mm |
| Svars | 50 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Manuāls | |