| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4XB0G69281 pooljuhtketas 2.5" 400 GB SAS MLC | €2366.08 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 400 GB |
| Interfeiss | SAS |
| Atmiņas tips | MLC |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 12 Gbit/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 110000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 40000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Iekšējs | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 3,71 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 3,71 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 60 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 75 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Ne-operacionālais trieciens | 1000 G |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70,1 mm |
| Dziļums | 100,5 mm |
| Augstums | 7 mm |
| Svars | 100 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 164 mm |
| Iepakojuma dziļums | 182 mm |
| Iepakojuma augstums | 89 mm |
| Iepakojuma svars | 278 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |