| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4XB0N01848 pooljuhtketas 2.5" 512 GB Jada ATA III | €330.51 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 512 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 100,5 mm |
| Dziļums | 70,1 mm |
| Augstums | 70 mm |
| Svars | 60 g |