| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4XB0N68507 pooljuhtketas 3.5" 240 GB Jada ATA III | €477.26 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 3.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 240 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| NVMe | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Maksimālais nolasījums (4 KB) | 69000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Maksimālais rakstījums (4 KB) | 16000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 36 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 36 mikrosekunde |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 2,6 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 1000 G |
| Maksimālais darbības augstums | 3050 m |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |