Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4XB0N68513
EAN: 0191999936002
Lenovo 4XB0N68513. SDD diskdziņa kapacitāte: 240 GB, SSD formas standarts: 3.5", Lasīšanas ātrums: 500 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 190 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s, Komponente: Servera/darbstacijas
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4XB0N68513 pooljuhtketas 3.5" 240 GB Jada ATA III TLC | €479.28 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 3.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 240 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | TLC |
| NVMe | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 500 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 190 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 69000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 16000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 36 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 36 mikrosekunde |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 2,6 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 1000 G |