| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4XB7A13640 pooljuhtketas 3.5" 480 GB Jada ATA III | €1376.57 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 3.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 480 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Lasīšanas ātrums | 560 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 510 MB/s |
| Nolasīšanas latentums | 36 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 37 mikrosekunde |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Sertifikācija | FCC Title 47, Part 15B, Class B CA/CSA-CEI/IEC CISPR 22:02 EN 55024: 1998 EN 55022: 2006 EN-60950-1 2nd Edition UL/CSA EN-60950-1 2nd Edition Low Voltage Directive 2006/95/EC C-Tick: AS/NZS3584 BSMI: CNS 13438 KCC Article 11.1 RoHS DIRECTIVE 2011/65/EU WEEE Directive 2002/96/EC |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (maks) | 2,9 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Augstums | 7 mm |
| Svars | 63 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -55 - 95 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Operacionālais trieciens | 1000 G |
| Maksimālais miera stāvokļa augstums | 3050 m |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 257 mm |
| Iepakojuma dziļums | 193 mm |
| Iepakojuma augstums | 95 mm |
| Iepakojuma svars | 484 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |