| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
macle-shop.de |
LENOVO SSD 960GB M.2 2280 PCIe 4.0 x4 MICRON 7450 PRO | €549.27 |
|
mts.ee |
Lenovo 4XB7A13999 pooljuhtketas M.2 960 GB PCI Express 4.0 3D TLC NAND NVMe | €2080.19 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | M.2 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 960 GB |
| Interfeiss | PCI Express 4.0 |
| Atmiņas tips | 3D TLC NAND |
| NVMe | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 520000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 82000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 80 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 15 mikrosekunde |
| M.2 SSD izmērs | 2280 (22 x 80 mm) |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| ECC | |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Sertifikācija | CE (Europe): EN55032, EN55024 Class B, RoHS FCC: CFR Title 47, Part 15, Class B UL/cUL: approval to UL-60950-1, 2nd Edition, IEC 60950-1:2005 (2nd Edition); EN 60950-1 (2006) + A11:2009+ A1:2010 + A12:2011 + A2:2013 BSMI (Taiwan): approval to CNS 13438, Class B, CNS 15663 RCM (Australia, New Zealand): AS/NZS CISPR32 Class B KC RRL (Korea): approval to KN32 Class B, KN 35 Class B W.E.E.E.: Compliance with EU WEEE directive 2012/19/EC. TUV (Germany): approval to IEC60950/EN60950 VCCI (Japan): 2015-04 Class B IC (Canada): ICES-003 Class B Morocco: EN55032, EN55024 Class B UkrSEPRO (Ukraine): EN55032 Class B, IEC60950/EN60950, RoHS (Resolution 2017 No. 139) UKCA (UK): SI 2016/1091 Class B and SI 2012/3032 RoHS |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 7 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 5,7 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Minimālā darba temperatūra | 5 °C |
| Maksimālā darbības temperatūra | 95 °C |
| Ne-operacionālā vibrācija | 20 G |
| Operacionālais trieciens | 1500 G |
| Maksimālais darbības augstums | 3050 m |