Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4XB7A17063
EAN: 0889488510955
Lenovo 4XB7A17063. SDD diskdziņa kapacitāte: 1600 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 1000 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 1000 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 12 Gbit/s, Komponente: Servera/darbstacijas
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4XB7A17063 pooljuhtketas 2.5" 1600 GB SAS | €1025.65 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1600 GB |
| Interfeiss | SAS |
| NVMe | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 12 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 1000 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 1000 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 230 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 130 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 120 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 45 mikrosekunde |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| End-to-End Data Protection | |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 9 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 9 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 140 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |