| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4XB7A17098 pooljuhtketas 3.5" 960 GB Jada ATA III TLC 3D NAND | €1332.79 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 3.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 960 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | TLC 3D NAND |
| NVMe | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 95000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 75000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 175 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 100 mikrosekunde |
| S.M.A.R.T. atbalsts | |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Uncorrectable Bit Error Rate (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 3000000 h |
| Sertifikācija | Micron Green Standard Built with sulfur resistant resistors CE (Europe): EN 55032 Class B, RoHS FCC: CFR Title 47, Part 15 Class B UL: UL-60950-1, 2nd Edition BSMI (Taiwan): approval to CNS 13438 RCM (Australia, New Zealand): AS/NZS CISPR32 Class B KCC RRL (Korea): approval to KN 32 Class B, KN 35 Class B W.E.E.E.: Compliance with EU WEEE directive 2002/96/EC. TUV (Germany): approval to IEC60950/EN60950 VCCI (Japan): 2015-04 Class B IC (Canada): CISPR32 Class B: Canadian ICES-003:2016 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 2,8 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 3,4 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Ne-operacionālais trieciens | 1500 G |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Augstums | 7 mm |
| Svars | 70 g |