Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4XB7A38144
EAN: 0889488504589
Lenovo 4XB7A38144. SDD diskdziņa kapacitāte: 1920 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 540 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 165 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s, Komponente: Servera/darbstacijas
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 4XB7A38144 pooljuhtketas 2.5" 1920 GB Jada ATA III QLC 3D NAND | €548.89 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1920 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | QLC 3D NAND |
| NVMe | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 256-bit AES |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 540 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 165 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 70 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 2 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 310 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 530 mikrosekunde |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 2,8 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 3,9 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Augstums | 7 mm |
| Svars | 70 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |