Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4XB7A10158
EAN: 0889488466641
Lenovo 5200. SDD diskdziņa kapacitāte: 480 GB, SSD formas standarts: 3.5", Lasīšanas ātrums: 540 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 385 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s, Komponente: Servera/darbstacijas
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 5200 3.5" 480 GB Jada ATA III TLC | €639.65 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 3.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 480 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | TLC |
| NAND zibatmiņas veids | TLC (Triple Level Cell) |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 540 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 385 MB/s |
| Papildus informācija | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (vidējais) | 6 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |