| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo Intel S4610 2.5" 1920 GB Jada ATA III 3D TLC NAND | €1552.15 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1920 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | 3D TLC NAND |
| NVMe | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Lasīšanas ātrums | 560 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 510 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 97000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 51000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 36 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 37 mikrosekunde |
| Karstā pārnese (hot-swap) | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (vidējais) | 2,8 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Augstums | 7 mm |
| Svars | 66 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -55 - 95 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Ne-operacionālais trieciens | 2,17 G |
| Maksimālais miera stāvokļa augstums | 3,13 m |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |