Ražotājs: Lenovo
Modelis: 4XB0N68516
EAN: 0191999936033
Lenovo S4500 Entry SATA. SDD diskdziņa kapacitāte: 240 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 500 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 190 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s, Komponente: Servera/darbstacijas
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo S4500 Entry SATA 2.5" 240 GB Jada ATA III 3D TLC | €480.62 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 240 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | 3D TLC |
| NVMe | |
| Komponente | Servera/darbstacijas |
| Aparatūras šifrēšana | |
| Drošības algoritma atbalstīts | AES |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 500 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 190 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 69000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 16000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nolasīšanas latentums | 36 mikrosekunde |
| Ierakstīšanas latentums | 36 mikrosekunde |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Savienojamie produkti | Lenovo ThinkServer TS150 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Datu uzkrājēja adapteris iekļauts | |
| Datu uzkrājēja adaptera tips | 2.5" - 3.5" |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Strāvas patēriņš (vidējais) | 2,6 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Operacionālā vibrācija | 2,17 G |
| Ne-operacionālā vibrācija | 3,13 G |
| Operacionālais trieciens | 1000 G |