| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Seagate Nytro XP7102 NVMe Half-Height/Half-Length (HH/HL) 1600 GB PCI Express 3.0 MLC | €1965.31 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | Half-Height/Half-Length (HH/HL) |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1600 GB |
| Interfeiss | PCI Express 3.0 |
| Atmiņas tips | MLC |
| NVMe | |
| NVMe versija | 1.2a |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 245000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 40000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Baiti sekundē | 512 |
| PCI Express interfisa datu joslas | x4 |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 2000000 h |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 8,1 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 8,1 W |
| Strāvas patēriņš (maks) | 11,5 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 4,25 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 12,5 mm |
| Dziļums | 167 mm |
| Augstums | 4,3 mm |
| Svars | 80 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 85 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 85 °C |
| Operacionālā vibrācija | 16,3 G |
| Operacionālais trieciens | 1500 G |