Ražotājs: V7
Modelis: V7SSD480GBS25E
EAN: 0662919115086
V7 V7SSD480GBS25E. SDD diskdziņa kapacitāte: 480 GB, SSD formas standarts: 2.5", Lasīšanas ātrums: 520 MB/s, Rakstīšanas ātrums: 450 MB/s, Datu pārsūtīšanas ātrums: 6 Gbit/s, Komponente: PC / portatīvais dators
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Жёсткий диск V7 480GB 2.5IN SSD BULK PK 7MM 3D TLC SATA | €45.80 |
|
mts.ee |
V7 V7SSD480GBS25E 2.5" 480 GB Jada ATA III | €66.32 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| SSD formas standarts | 2.5" |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 480 GB |
| Interfeiss | Serial ATA III |
| Atmiņas tips | 3D TLC |
| Komponente | PC / portatīvais dators |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 6 Gbit/s |
| Lasīšanas ātrums | 520 MB/s |
| Rakstīšanas ātrums | 450 MB/s |
| Nejauša lasīšana (4KB) | 40000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Nejauša rakstīšana (4KB) | 40000 Ieejas/Izejas operācijas sekundē |
| Atbalsta ierīces snaudas režīmu | Jā |
| TRIM atbalsts | Jā |
| S.M.A.R.T. atbalsts | Jā |
| Native Command Queuing (NCQ) | Jā |
| Sertifikācija | CE, FCC, RoHS, UKCA, REACH |
| Loģistiskie dati | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84717070 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas patēriņš (lasa) | 2,48 W |
| Jaudas patēriņš (raksta) | 4,26 W |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0,5 W |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 69,9 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Augstums | 7 mm |
| Svars | 80 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 69,9 mm |
| Iepakojuma dziļums | 100 mm |
| Iepakojuma augstums | 7 mm |
| Iepakojuma svars | 80 g |