| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC AR2507 püstik 48U Eraldiseisev serverikapp Must | €3200.87 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Statņa kapacitāte | 48U |
| Tips | Brīvi stāvošs plaukts |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | REACH |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 1200 mm |
| Augstums | 2324 mm |
| Svars | 131,2 kg |
| Stiprināšanas dziļums (min) | 6,6 cm |
| Stiprināšanas dziļumu (max) | 36,1 cm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85381000 |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 700 mm |
| Iepakojuma dziļums | 1300 mm |
| Iepakojuma augstums | 2448 mm |
| Iepakojuma svars | 151,7 kg |