Ražotājs: Intellinet
Modelis: 711753
EAN: 0766623711753
Intellinet 711753. Tips: Pie sienas stiprināms statīvs, Statņa kapacitāte: 6U, Maksimālais svars (tilpums): 60 kg. Svars: 19 kg. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Intellinet 711753 püstik 6U Seinale monteeritav riiul Must | €424.32 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Statņa kapacitāte | 6U |
| Tips | Pie sienas stiprināms statīvs |
| Maksimālais svars (tilpums) | 60 kg |
| Produkta krāsa | Melns |
| Materiāls | SPCC |
| Rāmja veids | Slēgts |
| Parādes durvju konstrukcija | Stikls |
| Noņemami sānu paneļi | |
| Sānu paneļi iekļauti | |
| Sertifikācija | ANSI/EIA RS-310-D; IEC60297-2; DIN41494, Part 1; DIN41494, Part 7 |
| Svars&dimensijas | |
| Izmērs | 48,3 cm |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 370 mm |
| Svars | 19 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85381000 |