Ražotājs: Intellinet
Modelis: 713771
EAN: 0766623713771
Intellinet 713771. Tips: Pie sienas stiprināms statīvs, Statņa kapacitāte: 9U, Maksimālais svars (tilpums): 30 kg, Taustiņu bloķēšana. Svars: 19 kg. Produkta krāsa: Pelēks
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Intellinet Double Section - Wandschrank - Grau, RAL 7035 - 9U - 48,3 cm (19") (713771) | €455.63 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Statņa kapacitāte | 9U |
| Tips | Pie sienas stiprināms statīvs |
| Maksimālais svars (tilpums) | 30 kg |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Materiāls | Stikls, SPCC |
| Rāmja veids | Slēgts |
| Parādes durvju konstrukcija | Stikls |
| Noņemami sānu paneļi | |
| Sānu paneļi iekļauti | |
| Taustiņu bloķēšana | |
| Parādes durvju slēdzene | |
| Sertifikācija | ANSI/EIA RS-310-D; IEC60297-2; DIN41494, Part 1; DIN41494, Part 7 |
| Svars&dimensijas | |
| Izmērs | 48,3 cm |
| Platums | 540 mm |
| Dziļums | 450 mm |
| Augstums | 460 mm |
| Svars | 19 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85381000 |