| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Acer AC Adaptor 65W toiteadapter ja vaheldi Hoonesisene Must | €45.19 |
|
mts.ee |
Acer Kp.06501.002 Laptop Psu 65 W 19 V Dc 3.42 A | €82.37 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas jauda | 65 W |
| Izejas spriegums | 19 V |
| Izejas strāva | 3,42 A |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |