Ražotājs: HP
Modelis: 4SC18AA
EAN: 0193015009677
HP 150W Slim Smart AC Adapter (4.5mm). Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Izejas jauda: 150 W. Produkta krāsa: Melns. Platums: 15 mm, Dziļums: 66 mm, Augstums: 22 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP 150W Slim Smart AC Adapter (4.5mm) | €74.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Izejas jauda | 150 W |
| Zīmolu saderība | HP |
| Savietojamība | ZBook Studio G3, ZBook 15 G3, ZBook 15u G3 |
| HP segments | Bizness |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 15 mm |
| Dziļums | 66 mm |
| Augstums | 22 mm |
| Svars | 320 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |