Ražotājs: HP
Modelis: G6H43AA#ABB
EAN: 0888182770443
HP 90W Smart AC Adapter. Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 100-240 V. Produkta krāsa: Melns. Platums: 155 mm, Dziļums: 245 mm, Augstums: 77 mm. Pievienoti kabeļi: AC
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP 90W Smart AC Adapter toiteadapter ja vaheldi Hoonesisene Must | €50.85 |
|
mts.ee |
HP 90W Smart AC Adapter toiteadapter ja vaheldi Hoonesisene Must | €75.80 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas jauda | 90 W |
| Informācija par iepakojumu | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 155 mm |
| Dziļums | 245 mm |
| Augstums | 77 mm |
| Svars | 643 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044090 |