Ražotājs: Lenovo
Modelis: 41R0140
EAN: 4053162841529
Lenovo 41R0140. Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 100-240 V. Produkta krāsa: Melns. Platums: 78 mm, Dziļums: 144 mm, Augstums: 16 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Lenovo 41R0140 strāvas adapteris & pārveidotājs Iekštelpas 90 W Melns | €48.97 |
|
mts.ee |
Lenovo 41R0140 toiteadapter ja vaheldi Hoonesisene 90 W Must | €66.42 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Strāvas veids | Maiņstrāva -uz-līdzstrāvu |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas jauda | 90 W |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 78 mm |
| Dziļums | 144 mm |
| Augstums | 16 mm |
| Svars | 425 g |