Ražotājs: Lenovo
Modelis: GX20K15998
EAN: 0889955149824
Lenovo GX20K15998. Mērķis, rezultāts: Portatīvais dators, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 100-240 V. Produkta krāsa: Melns. Platums: 65 mm, Dziļums: 95 mm, Augstums: 30 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo 65W Slim Travel AC Adapter | €71.37 |
|
tietokonekauppa.fi |
LENOVO Yoga 65W Slim Travel AC Adapter | €90.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Portatīvais dators |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Strāvas veids | Maiņstrāva -uz-līdzstrāvu |
| Ieejas spriegums | 100-240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas jauda | 65 W |
| Izejas spriegums | 20 V |
| Regulējams izejas spriegums | |
| Savietojamība | Yoga 900/700 |
| Sertifikācija | SABS, SASO, PSB, GOST, ENEC, CCC, MIC, CE, FCC, C-tick, VCCI, CB, TUV, GS, CUL, BSMI |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 8 - 80 % |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 65 mm |
| Dziļums | 95 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Svars | 510 g |