Ražotājs: Origin Storage
Modelis: ADP-C130W-EU
EAN: 5056006189008
Origin Storage ADP-C130W-EU. Mērķis, rezultāts: Baterijas lādētājs, Barošanas avota tips: Iekštelpas, Ieejas spriegums: 100 - 240 V. Produkta krāsa: Melns. Skaits iepakojumā: 1 pcs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
ORIGIN STORAGE 130W TYPE C SERIES CHARGER EU CABLE | €90.00 |
|
mts.ee |
Origin Storage ADP-C130W-EU toiteadapter ja vaheldi Hoonesisene 130 W Must | €111.13 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Mērķis, rezultāts | Baterijas lādētājs |
| Barošanas avota tips | Iekštelpas |
| Ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Izejas jauda | 130 W |
| Izejas spriegums | 5 - 20 V |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |