Ražotājs: Tristar
Modelis: SC-2303
EAN: 8713016059062
Tristar SC-2303. Produkta veids: Lēns sulas spiedējs, Produkta krāsa: Melns, Nerūsējošs tērauds, Apgriezienu ātrums: 55 RPM. Apvalka materiāls: Plastmasa, Filtra materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 150 W. Svars: 3,27 kg. Iepakojuma platums: 360 mm, Iepakojuma dziļums: 180 mm, Iepakojuma svars: 3,75 kg
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Tristar SC-2303 mahlapress Aeglane mahlapress 150 W Must, Roostevaba teras | €132.39 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Lēns sulas spiedējs |
| Produkta krāsa | Melns, Nerūsējošs tērauds |
| Ātrumu skaits | 1 |
| Apgriezienu ātrums | 55 RPM |
| Mīkstās masas tvertne | |
| Noņemams biezumu trauks | |
| Sulas trauks | |
| Noņemams sulas trauks | |
| Vārpstas veids | Vertikāls gliemezis |
| Viegli montēt | |
| Pārtikas stūmējs | |
| Automātiska tīrīšanas sistēma | |
| Piemērots augļu / dārzeņu veidiem | Mīksti/cieti |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Neslīdoša pamatne | |
| Reversēšana | |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| Mīkstuma tīrītājs | |
| Pretpilēšanas funkcija | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 150 W |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 3,27 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Nesatur | Bisfenols A (BPA) |
| Materiāls | |
| Filtra materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 360 mm |
| Iepakojuma dziļums | 180 mm |
| Iepakojuma augstums | 352 mm |
| Iepakojuma svars | 3,75 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 1080 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 2230 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas, HC) | 2600 pcs |
| Kastes uz paletes | 24 pcs |
| Kastu skaits kārtā | 6 pcs |
| Kārtas uz paletes | 4 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 370 mm |
| Kastes garums (Master) | 375 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 375 mm |
| Kastes svars (Master) | 7,98 kg |
| Daudzums Master kastē | 2 pcs |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 8713016059079 |