| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Sony RM-ADU050 tālvadības pults Vadu Nospiežamās pogas | €34.21 |
|
mts.ee |
Sony RM-ADU050 kaugjuhtimispult Juhtmega ühendatud Vajutusnupud | €54.39 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Interfeiss | Vadu |
| Zīmolu saderība | Sony |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ieejas tips | Nospiežamās pogas |
| Displejs | |
| Iebūvēta displeja | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 216 mm |
| Dziļums | 66 mm |
| Augstums | 29 mm |
| Svars | 78 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |