| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ACT FS6005 võrgukaabel Hall 500 m Cat6 F/UTP (FTP) | €442.54 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 500 m |
| Kabeļa standarts | Cat6 |
| Kabeļu vairogs | F/UTP (FTP) |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Jakas materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Vadītāja tips | Ciets |
| Vadītāja materiāls | Varš |
| Kabeļa tips | Kabelis uz spoles |
| Kabeļu klase | E |
| AWG vada izmērs | 24 |
| Frekvence | 250 MHz |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -15 - 60 °C |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |