| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ACT XS6003 võrgukaabel Lilla 305 m Cat6 U/UTP (UTP) | €218.66 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 305 m |
| Kabeļa standarts | Cat6 |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Produkta krāsa | Lillā |
| Savienotājs 1 | |
| Savienotājs 2 | |
| Konektora 2 tips | |
| Konektora 1 tips | |
| Jakas materiāls | Ar neliela dūmu daudzuma izdalīšanos degšanas gadījumā, bez halogēna (LSZH) |
| Vadītāja tips | Ciets |
| Vadītāja materiāls | Varš |
| AWG vada izmērs | 24 |
| Frekvence | 250 MHz |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -15 - 60 °C |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Svars&dimensijas | |
| Ārējais diametrs | 5,1 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Spole |