| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ACT XS6115 võrgukaabel Violetne 500 m Cat6a U/UTP (UTP) | €480.56 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 500 m |
| Kabeļa standarts | Cat6a |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Produkta krāsa | Violets |
| Jakas materiāls | Ar neliela dūmu daudzuma izdalīšanos degšanas gadījumā, bez halogēna (LSZH) |
| Vadītāja tips | Ciets |
| Vadītāja materiāls | Varš |
| Kabeļa tips | Kabelis uz spoles |
| Kabeļu klase | Ea |
| AWG vada izmērs | 23/1 |
| Frekvence | 500 MHz |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 75 °C |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |