| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
APC NetBotz 0-5V Cable - 15 ft võrgukaabel Must 4,5 m | €121.61 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 4,5 m |
| Produkta krāsa | Melns |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Papildus informācija | |
| Savienotājs(i) | RJ-45 |
| Dimensijas (WxDxH) | 146 x 187 x 19 mm |
| Iepakojuma garums | 16,4 cm |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 150 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 232 mm |
| Iepakojuma augstums | 48 mm |
| Iepakojuma svars | 270 g |