| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
C2G 82528 võrgukaabel Valge 2 m Cat6a U/UTP (UTP) | €5699.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Kabeļa standarts | Cat6a |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Produkta krāsa | Balts |
| Savienotājs 1 | RJ-45 |
| Savienotājs 2 | RJ-45 |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Jakas materiāls | Ar neliela dūmu daudzuma izdalīšanos degšanas gadījumā, bez halogēna (LSZH) |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3, IEEE 802.5 |
| AWG vada izmērs | 24 |
| Plug and Play | |
| Sertifikācija | CE |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma tips | Polietilēna maiss |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Svars&dimensijas | |
| Ārējais diametrs | 5,3 mm |
| Svars | 70 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Nesatur | Halogēns |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Papildus informācija | |
| Ieejas pilna pretestība | 100 Ω |