| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Equip 607822 võrgukaabel Punane 3 m Cat6a S/FTP (S-STP) | €23.01 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 3 m |
| Kabeļa standarts | Cat6a |
| Kabeļu vairogs | S/FTP (S-STP) |
| Produkta krāsa | Sarkans |
| Savienotājs 1 | RJ-45 |
| Savienotājs 2 | RJ-45 |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Jakas materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 8,34 mm |
| Dziļums | 11,7 mm |
| Augstums | 3000 mm |
| Svars | 31 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 175 mm |
| Iepakojuma augstums | 275 mm |
| Iepakojuma svars | 60 g |