Ražotājs: Intellinet
Modelis: 318990
EAN: 0045555977575
Intellinet RJ-45 M/M, 2m. Kabeļa garums: 2 m, Kabeļa standarts: Cat5e, Kabeļu vairogs: U/UTP (UTP), Savienotājs 1: RJ-45, Savienotājs 2: RJ-45, Konektora kontaktu apvalks: Zelts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Intellinet RJ-45 M/M, 2m võrgukaabel Roheline Cat5e U/UTP (UTP) | €3.62 |
|
datatronic.fi |
Intellinet RJ-45 M/M, 2m verkkokaapeli Vihreä Cat5e U/UTP (UTP) | €5.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Kabeļa standarts | Cat5e |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Produkta krāsa | Zaļš |
| Savienotājs 1 | RJ-45 |
| Savienotājs 2 | RJ-45 |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Jakas materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Vadītāja materiāls | Kaparots alumīnijs (CCA) |
| Frekvence | 350 MHz |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Kabeļa apvalks bez izciļņa | |
| Sertifikācija | EIA/TIA |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 77 g |
| Papildus informācija | |
| Ieejas pilna pretestība | 100 Ω |