Ražotājs: SilverNet
Modelis: SIL DLC 50M
EAN: 5060693980558
SilverNet SIL DLC 50M. Kabeļa garums: 50 m, Kabeļa standarts: Cat5e, Kabeļu vairogs: F/UTP (FTP), Savienotājs 1: RJ-45, Savienotājs 2: RJ-45, Konektora kontaktu apvalks: Alumīnijs, Datu pārsūtīšanas ātrums: 1000 Mbit/s
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SilverNet SIL DLC 50M tīkla kabelis Melns Cat5e F/UTP (FTP) | €108.90 |
|
mts.ee |
SilverNet SIL DLC 50M võrgukaabel Must Cat5e F/UTP (FTP) | €164.33 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 50 m |
| Kabeļa standarts | Cat5e |
| Kabeļu vairogs | F/UTP (FTP) |
| Produkta krāsa | Melns |
| Savienotājs 1 | RJ-45 |
| Savienotājs 2 | RJ-45 |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora kontaktu apvalks | Alumīnijs |
| Konektora vairogs | |
| Konektora vairoga materiāls | Alumīnijs |
| Vadītāja materiāls | Varš |
| Kabeļa tips | Krosovera kabelis |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet interfeisa tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 1000 Mbit/s |
| Plug and Play | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma svars | 3,1 kg |
| Iepakojuma tips | Soma |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 50000 mm |
| Svars | 2,5 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Apvienotās Karalistes tirdzniecības tarifu kods | 85444210 |