Ražotājs: StarTech.com
Modelis: 45PAT15MGR
EAN: 0065030847230
StarTech.com 45PAT15MGR. Kabeļa garums: 15 m, Kabeļa standarts: Cat5e, Kabeļu vairogs: U/UTP (UTP), Savienotājs 1: RJ-45, Savienotājs 2: RJ-45
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 15 m |
| Kabeļa standarts | Cat5e |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Savienotājs 1 | RJ-45 |
| Savienotājs 2 | RJ-45 |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Jakas materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Kabeļa forma | Apaļš |
| Vadītāja tips | Savīts |
| AWG vada izmērs | 24 |
| Frekvence | 350 MHz |
| Kabeļa apvalks bez izciļņa | Jā |
| Plug and Play | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 255 mm |
| Iepakojuma dziļums | 330 mm |
| Iepakojuma augstums | 30 mm |
| Iepakojuma svars | 500 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Oriģinālās kastes platums | 426 mm |
| Kastes garums (Master) | 426 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 293 mm |
| Daudzums Master kastē | 36 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 520 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS, CE |