Ražotājs: StarTech.com
Modelis: WIRC5ECMRGRY
EAN: 0065030846615
StarTech.com WIRC5ECMRGRY. Kabeļa garums: 304,9 m, Kabeļa standarts: Cat5e, Kabeļu vairogs: U/UTP (UTP)
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
StarTech.com WIRC5ECMRGRY võrgukaabel Hall 304,9 m Cat5e U/UTP (UTP) | €305.49 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 304,9 m |
| Kabeļa standarts | Cat5e |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Savienotājs 1 | Nē |
| Savienotājs 2 | Nē |
| Konektora 2 tips | Nē |
| Konektora 1 tips | Nē |
| Jakas materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Vadītāja tips | Ciets |
| Kabeļu novērtējums | CMR |
| AWG vada izmērs | 24 |
| Frekvence | 350 MHz |
| Plug and Play | Jā |
| Sertifikācija | UL |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 355 mm |
| Iepakojuma dziļums | 355 mm |
| Iepakojuma augstums | 215 mm |
| Iepakojuma svars | 9,7 kg |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 5 mm |
| Augstums | 5 mm |
| Svars | 9,2 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |