Ražotājs: Techly
Modelis: ICOC CCA5U-005T
EAN: 8054529024056
Techly ICOC CCA5U-005T. Kabeļa garums: 0,5 m, Kabeļa standarts: Cat5e, Kabeļu vairogs: U/UTP (UTP), Savienotājs 1: RJ-45, Savienotājs 2: RJ-45, Konektora kontaktu apvalks: Zelts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Techly ICOC CCA5U-005T võrgukaabel Hall 0,5 m Cat5e U/UTP (UTP) | €2.27 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 0,5 m |
| Kabeļa standarts | Cat5e |
| Kabeļu vairogs | U/UTP (UTP) |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Savienotājs 1 | RJ-45 |
| Savienotājs 2 | RJ-45 |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Konektora vairogs | |
| Konektora vairoga materiāls | Melhiors |
| Jakas materiāls | Neilons/Polivinila hlorīds (PVC) |
| Vadītāja tips | Savīts |
| Vadītāja materiāls | Kaparots alumīnijs (CCA) |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| AWG vada izmērs | 26 |
| Frekvence | 100 MHz |
| Plug and Play | |
| Sertifikācija | CE, RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma tips | Blisters |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 32 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Garantijas periods | 3 gads(i) |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS |
| Papildus informācija | |
| Kategorija | 5 |