Ražotājs: Techly
Modelis: ICOC R7-7SS-300-BK
EAN: 4049759127022
Techly ICOC R7-7SS-300-BK. Kabeļa garums: 30 m, Kabeļa standarts: Cat7, Kabeļu vairogs: S/FTP (S-STP), Savienotājs 1: RJ-45, Savienotājs 2: RJ-45, Konektora kontaktu apvalks: Varš
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
EFB Elektronik MK7001.30B võrgukaabel Must 30 m Cat6a S/FTP (S-STP) | €49.80 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 30 m |
| Kabeļa standarts | Cat7 |
| Kabeļu vairogs | S/FTP (S-STP) |
| Produkta krāsa | Melns |
| Savienotājs 1 | RJ-45 |
| Savienotājs 2 | RJ-45 |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora kontaktu apvalks | Varš |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| AWG vada izmērs | 26 |
| Frekvence | 600 MHz |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 30000 mm |
| Svars | 1,19 kg |