| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Techly ITP5-PIMF-0100-PE võrgukaabel Must 100 m Cat7 S/FTP (S-STP) | €181.17 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 100 m |
| Kabeļa standarts | Cat7 |
| Kabeļu vairogs | S/FTP (S-STP) |
| Produkta krāsa | Melns |
| Savienotājs 1 | |
| Savienotājs 2 | |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| AWG vada izmērs | 23 |
| Frekvence | 900 MHz |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 70 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 6,69 kg |