Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Bezvadu |
| Interfeiss | Ethernet |
| Dizains | |
| Iekšējs | Jā |
| Produkta krāsa | Melns |
| Savienojamie produkti | HL-L9430CDN, HL-L9470CDN, MFC-L9630CDN, MFC-L9670CDN |
| Tīklošana | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Wi-Fi | Jā |
| Wi-Fi josla | Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Frekvences diapazons | 2,4 - 5 GHz |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | Jā |