Ražotājs: Intel
Modelis: X550T1
EAN: 0675901319805
Intel X550T1. Iekšējs. Savienojamības tehnoloģija: Vadu, Saimnieka interfeiss: PCI Express, Interfeiss: Ethernet. Maksimālais datu pārraides ātrums: 10000 Mbit/s. Produkta krāsa: Zaļš, Sudrabs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Intel X550T1 võrgukaart Sisemine Ethernet 10000 Mbit/s | €578.59 |
|
www.pc21.fr |
INTEL ETHERNET CONVERGED NETWORK ADAPTER X550-T1 | €587.53 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |
| Saimnieka interfeiss | PCI Express |
| Interfeiss | Ethernet |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| PCI versija | 3.0 |
| PCI kartes formas standarts | Pusaugsts (zems profils) |
| Dizains | |
| Iekšējs | Jā |
| Produkta krāsa | Zaļš, Sudrabs |
| Tīklošana | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 10000 Mbit/s |
| Tīkla standarts | IEEE 802.1Q, IEEE 802.1as, IEEE 802.1p, IEEE 802.3, IEEE 802.3ad |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet interfeisa tips | 10 Gigabit Ethernet, Ātrais Ethernet, Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 100,1000,10000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10GBase-T |
| VLAN tagging | Jā |
| iSCSI atbalsts | Jā |
| Maksimālā darbības distance | 100 m |
| LAN kontrollers | Intel® X550 |
| Papildus informācija | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 5 Gigatransferi sekundē (GT/s) |
| Kabeļa tips | RJ45 Category 6 up to 55m; Category 6A up to 100m |
| Tirgus segments | LAD |
| Blāvas halogēnās gaismas iespējas | Nē |
| Intelligent Offloads | Jā |
| Kronšteina augstums | Low-Profile (LP) / Full-Height (FH) |
| Speed & slot width | 8.0 GT/s, x4 Lane |
| Intel® Flexible Port Partitioning | Jā |
| Mikroshēmas pakojums QoS un datplūsmas vadība | Jā |
| Ethernet šķiedras kanāls | Jā |
| Intel® Data Direct I/O Technology | Jā |
| Commodity Classification Automated Tracking System (CCATS) | G135872 |
| Eksporta kontroles klasifikācijas numurs (ECCN) | 5A992C |
| Ethernet adapteris ARK ID | 88208 |
| Nesatur konflikta minerālus | Jā |
| Produkta veids | Network Interface Card |
| Intel® Virtualization Technology for Connectivity (VT-c) | Jā |
| PCI-SIG* SR-IOV spējīgs | Jā |
| Intel® Virtual Machine Device Queues (VMDq) | Jā |
| Interfeisa tips | PCIe v3.0 (8.0 GT/s) |
| Procesora tips | 500 Network Adapters (up to 10GbE)-500 Network Adapters (up to 10GbE) |
| Kontrollera tips | Intel® Ethernet Controller X550 |
| VLAN skaits | 4096 |
| iWARP/RDMA | Nē |
| Kabeļu tips | RJ45 Category 6 up to 55m; Category 6A up to 100m |
| Izstrādājumu īsais vienotais resursu vietrādis (URL) | http://www.intel.com/content/www/us/en/ethernet-products/converged-network-adapters/ethernet-x550-brief.html |
| Statuss | Launched |
| Izlaides datums | Q1'16 |
| Tīkla interfeisa kartes veids | Server |
| Tīkla interfeisa kartes kabelis | Copper |
| Pēdējās izmaiņas | 64826836 |
| Uzglabāšana Over Ethernet | iSCSI, FCoE, NFS |
| Izstrādājumu saime | Intel 10 Gigabit server adapter |
| Izstrādājumu sērija | 500 Series Network Adapters (up to 10GbE) |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 90 % |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Sistēmas prasības | |
| Saderīgās operētājsistēmas | https://www.intel.com/content/www/us/en/support/articles/000025890/network-and-i-o/ethernet-products.html |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64 |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | Red Hat Enterprise Linux WS 5.0, Red Hat Enterprise Linux WS 6.0, SUSE Linux Enterprise Desktop 10, SUSE Linux Enterprise Desktop 11 |
| Servera atbalstītās operētājsistēmas | Windows Server 2003, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2008 R2 x64, Windows Server 2008 x64, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012 R2 x64 |