Ražotājs: Allied Telesis
Modelis: AT-GS950/16
EAN: 3540260135748
Allied Telesis 16 port Gigabit WebSmart Switch. Slēdža tips: Vadīts. Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums: 16. Statņa montāža
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Allied Telesis WEB SMART SWITCH 16-PORT | €475.25 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Statņa montāža | |
| Sertifikācija | UL 1950 FCC/EN55022 Class A VCCI Class A C-Tick EN60950 (TUV) EN55024 CE |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Vadīts |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Savienojamība | |
| Basic switching RJ-45 Ethernet portu daudzums | 16 |
| Combo SFP portu daudzums | 2 |
| SFP/SFP+ pieslēgvietu skaits | 2 |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Papildus informācija | |
| Dimensijas (WxDxH) | 352 x 256 x 43,2 mm |
| Jaudas prasības | 100-240V AC, 50/60H |
| Drošības īpašības | 802.1X |
| Ne-operacionālais relatīvais mitrums (ne-kondesējošs) | 5 - 95 % |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Datu pārraide | |
| Maksimālais datu pārsūtīšanas ātrums | 1 Gbit/s |
| Pakešu buferatmiņa | 0,5 MB |
| Tīklošana | |
| Pieslēgvietas atspoguļošana | |
| Linka sakopošana | |
| Plūsmas kontroles atbalsts | |
| Darbības rādītāji | |
| Iekšējā atmiņa | 8 MB |
| Zibatmiņa | 2 MB |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 2,38 kg |